Dárkový poukaz

Darujte svým blízkým to, po čem vždy toužili. Obdarujte je dárkovým poukazem, za který si mohou vybrat cokoliv ze široké nabídky produktů v našem eshopu bezeckepotreby.cz.

Je to ideální dárek - neriskujete, že Vámi vybrané zboží se obdarovanému nebude líbit, nebo mu nesedne. Obdarovaný si může sám vybrat zboží podle svého vkusu a potřeby.

Jak si koupit dárkový poukaz:

Poukazy jsou poskytovány ve více hodnotách odstupňovaných po 500 Kč. Výběr hodnoty je jen na Vás. Zakoupený dárkový poukaz ve zvolené hodnotě Vám bude zaslán v elektronické podobě, ihned po potvrzení objednávky naším pracovníkem.

Upozornění: V jedné objednávce je možné uplatnit pouze jeden dárkový poukaz. Pokud tedy někomu darujete 3 dárkové poukazy, bude si muset vytvořit 3 samostatné objednávky. Pokud Vám tato hodnota poukazu nevyhovuje, vyberte si prosím poukaz v jiné hodnotě.

V případě jakýchkoliv problémů s nákupem poukazu, nebo jeho uplatněním, neváhejte a kontaktujte nás některým ze způsobů uvedených v části Kontakt.

Podmínky použití dárkového poukazu:

  • Dárkový poukaz lze jednorázově použít na nákup zboží v internetovém obchodě bezeckepotreby.cz do data uvedeného jako platnost poukazu (Platí do).
  • Kód uvedený na poukazu je třeba zadat při vytváření objednávky do políčka "Máte slevový kupón? Vložte ho sem ".
  • Hodnota poukazu je uvedena na každém poukazu jako suma včetně DPH.
  • Poukaz funguje jako sleva z celkové částky objednaného zboží s DPH.
  • Minimální suma objednávaného zboží pro použití poukazu je dána hodnotou poukazu (pokud není uvedeno jinak; do této částky se nezapočítává poštovné).
  • Pokud je celková suma vyšší než hodnota poukazu, zákazník doplatí pouze zbytek částky.
  • Pokud není uvedeno jinak, dárkový poukaz lze použít pouze ke koupi zboží, nevztahuje se na služby, poštovné a jiné poplatky.
  • V jedné objednávce lze použít maximálně jeden dárkový poukaz. Dárkový poukaz není možné vyměnit za hotovost. V případě vrácení zboží uhrazeného dárkovým poukazem, je suma tohoto zboží vrácena prostřednictvím nového poukazu v hodnotě vráceného zboží
Poradí vám Patrik
Poradí vám Patrik

Otázky k běhu, výběru a nákupu

Po - Pia: 9:30 - 18:00