Vrácení zboží do 30 dnů

Rozumíme, že nákup po internetu může být někdy náročný. Proto jsme se rozhodli udělat nakupování u nás ještě jednodušší a bezstarostnější s naší "30denní garancí vrácení peněz!".

Pokud z jakéhokoli důvodu nejste se svým nákupem naprosto spokojeni, můžete nám zboží vrátit. Jak? Je to snadné. Zboží musí být nepoškozené, vrácené s veškerým příslušenstvím a v nepoškozeném originálním balení. Tento postup nám zajišťuje, že můžeme vrátit plnou částku vaší koupě.

Za vrácené zboží nesete plnou zodpovědnost až do chvíle, dokud ji nepřebereme my na bezeckepotreby.cz. Proto Vás chceme požádat o zvážení pojištění vrácené zásílky, jelikož za ztrátu zásilky nemůžeme převzít odpovědnost. Tento postup nám zajišťuje, že můžeme vrátit plnou částku vaší koupě.

Naším cílem je učinit váš nákupní zážitek co nejpohodlnějším a nejpříjemnějším. A proto, pokud zjistíte, že vám nové běžecké boty nesedí, nebo jste si jednoduše rozmysleli svoji volbu, neváhejte a pošlete nám zboží zpět. Máte na to celých 30 dní od data nákupu.

Tak neváhejte a začněte nakupovat s důvěrou. Vyberte si to, co vám přijde nejlépe a v případě, že to není přesně to, co jste hledali, využijte naši "30-ti denní garanci vrácení peněz". U nás nakupujete bez rizika a bez stresu. Potěšte se nakupováním bez obav a využijte všech výhod, které náš běžecký e-shop nabízí!

Formulář pro vrácení/výměnu zboží naleznete ZDE.

Adresa pro vrácení zboží:

AIRE s.r.o.
Cesta na stadion 7
97401, B.Bystrica

Poradí vám Patrik
Poradí vám Patrik

Otázky k běhu, výběru a nákupu

Po - Pia: 9:30 - 18:00