Proč nakupovat u nás

Existuje množství sportovních obchodů, kamenných i internetových. Proč byste tedy měli nakupovat právě u nás?

1, Běžecké zboží prodáváme od roku 2009. V tomto roce byl založen jeden z prvních internetových běžeckých eshop-ů. Za tuto dobu jsme si u našich zákazníků vybudovali jméno a důvěru. Naším cílem je Vaše maximální spokojenost v čem se neustále snažíme zlepšovat.

2, Zboží objednáváme jen od autorizovaných distributorů, čímž Vám dokážeme poskytnout 100% servis po nákupu a maximum informací o produktech, které nabízíme na bezeckepotreby.cz. Samozřejmostí je prodej výhradně originálního zboží na které se můžete skutečně spolehnout.

3, Většinu zboží máme skladem a je tak připraveno k expedici. To nám spolu s našimi zkušenostmi dovoluje vyřizovat Vaše objednávky co nejrychleji.

4, Nabízíme diagnostiku došlapu ZDARMA. A jsme jedním z mála, který to dokáže nejen na prodejně, ale také přes internet.

5, Zboží zakoupené u nás je možné vrátit až do 28 dnů. Aby bylo nakupování pro Vás co nejpohodlnější, máte nyní 2 x více času na přehodnocení svého nákupu.

6, Při nákupu nad 1990Kč máte dopravu ZDARMA. Žádné poplatky za balné, či jiné "nesmysly" :-)

7, Osobní odběr nebo rezervace zboží přímo na prodejně. Věříme, že setkat se s Vámi osobně je to nejlepší, jak Vám pomoci s výběrem.

8, Věrnostní program. Zůstat nám věrný se vyplácí. Za každý nákup sbíráte kredity do věrnostního programu, které následně můžete jednoduše použít při nákupu. Podmínkou je Vaše registrace.

9, Jsme si vědomi, že úspěch firmy je postaven na důvěře a spokojenosti našich zákazníků. Proto klademe důraz na profesionalitu a ochotu ve vztahu k zákazníkovi. Naším cílem je Vaše dlouhodobá spokojenost a nikoliv okamžitý zisk.

Poradí vám Patrik
Poradí vám Patrik

Otázky k běhu, výběru a nákupu

Po - Pia: 9:30 - 18:00