Kredity

Věrnostní program pro naše stálé zákazníky.

Jak to funguje? Jako první, musíte být zaregistrován (tedy mít aktivní konto) na bezeckepotreby.cz. Bez registrace bohužel nemůžete získávat kredity za váš nákup. Výši kreditů za jednotlivé produkty naleznete pod nákupní cenou produktu. Pokud tam chybí info "Získáš XY kreditů" za daný produkt není možné získat žádné kredity. Hodnota 1 kreditu je 0.05 Czk, to znamená že při každém nákupu ušetříš 5% z ceny na další nákup. 

Podmínky věrnostního programu

1.1 Zákazník je povinen před využitím Věrnostního programu ověřit, že má řádně vyplněnou registraci na bezeckepotreby.cz, kde uvedl pravdivě své jméno a příjmení a/nebo obchodní jméno, adresu a/nebo sídlo a kontaktní email. 

1.2 Věrnostní program je služba, která zákazníkům umožňuje získat kredity za nákup produktu. Hodnota kreditů je uvedena pod nákupní cenou produktu jako "Získáš XY kreditů".  Zákazník získá kredity tak, že nákupy zboží za které jsou uvedeny kredity jako registrovaný zákazník.

1.3 Bezeckepotřeby.cz přidělí zákazníkovi takový počet kreditů, který je uveden pod nákupní cenou produktu a to do tří (3) dnů od splnění podmínek pro přidělení kreditů, to však jen v případě, že zákazník: si toto zboží zakoupí a řádně zaplatí že od smlouvy ve lhůtě čtrnácti (14) dnů od převzetí zboží neodstoupí.

1.4 Zákazník může uplatnit své kredity ve lhůtě dvanácti (12) měsíců od jejich přidělení, a to ve formě získání slevy na koupi zboží (tzn. netýká se nákupu dárkových poukazů apod.) na e-shopu bezeckepotreby.cz, přičemž jeden (1) ) kredit má hodnotu 0,05 Czk. 

1.5 Zákazník nemá nárok na výplatu hodnoty kreditů v penězích.

1.6 Bezeckepotreby.cz poskytují aktuální přehled kreditů v rámci registraci zákazníka na e-shopu bezecekepotreby.cz v sekci "Věrnostní program". Případné reklamace je zákazník povinen provést bez zbytečného odkladu poté, co zjistí jakékoli nesrovnalosti, a předložit příslušné důkazní materiály.

1.7 V případě, že bude existovat podezření na zneužití kreditů, vyhrazuje si AIRE s.r.o. právo pozastavit využívání kreditů dotyčnému zákazníkovi do té doby, dokud takové podezření nebudou vyvráceny.

Poradí vám Patrik
Poradí vám Patrik

Otázky k běhu, výběru a nákupu

Po - Pia: 9:30 - 18:00